Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Працевлаштування

Працевлаштування після закінчення вишу завжди було актуальним питанням як для студентів, так і керівництва кафедри. Адже працевлаштовані випускники є показником актуальності спеціальності на ринку праці, розвитком промислової сфери, а також якістю отриманої освіти.

На даний час найбільш ефективними методами у працевлаштуванні є стажування та участь у навчальних проектах від провідних компаній мобільного зв’язку, участь у ярмарку вакансій, який влаштовує університет за підтримки багатьох комерційних компаній-партнерів, а також індивідуальний пошук студентами за допомогою інтернет-видань або платформ, які спеціалізуються на пошуку вакансій.

Ярмарок вакансій, який влаштовує відділ практики «Центр-кар’єра», пропонує не тільки актуальні вакансії провідних ІТ-компаній, але й надає додаткові професійні курси, що влаштовують компанії з подальшим працевлаштуванням. Таку практику використовують багато компаній, в тому числі й міжнародні. Компанії EPAM, NIX Solution, Cloballogic найчастіше проводять такі курси для студентів нашого вишу.

Актуальні пропозиції щодо працевлаштування молодих фахівців, роботи на неповний день або для студентів можливо знайти на сайті Jooble.

Актуальні вакансії для наших майбутніх випускників, що пропонують сучасні компанії в сфері ІТ в межах освітньої програми на даний час.

Вже кілька років поспіль наші студенти активно та успішно приймають участь у навчальних проектах від відомих телекомунікаційних компаній: Vodafone, lifecell, Укртелеком.

Так, у Всеукраїнському конкурсі «Професіонали майбутнього», що проводить компанія Vodafone, у 2017 році приймали участь та отримали призові місця студенти Морковін Е.О. (гр. ТК-12-1), Морковін О.О. (гр. ТК-12-1), Заворотна М.Г. (гр. ТК-12-1), Ткач О.Д. (гр. ТК-12-1) – (науковий керівник – доц. Костромицький А.І.).

Одна з учасниць щорічного навчального проекту від компанії lifecell «Jump to life» Усенко О.В. (гр. ІМЗм-15-1) наразі працює провідним фахівцем в одному з філіалів компанії.

Щорічно проводиться й конкурс Укртелекому «Кращі – з Укртелекомом». У 2017 році його переможцями стала наша команда «BlueSpoon», учасники якої були студенти Олександр Морковін, Артем Куріной, Влад  Маслій, Максим Кучерявий, Віталій Фісенко.