Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Міжнародне співробітництво

Колектив кафедри активно підтримує контакти з провідними університетами і компаніями різних країн світу. В останні роки міжнародне співробітництво розвивається як в науковій, так і в освітній сфері.

Впродовж останнього десятиліття були складені договори про взаємовигідну співпрацю, які надалі було реалізовано в наукових і освітніх проектах, в організації стажувань та навчання наших студентів в зарубіжних університетах:

 1. Укладена угода про співпрацю у навчальній та науковій галузях з Варшавською військовою технічною академією (Польща) (2010р.).
 2. Укладена угода про співробітництво і прочитано цикл лекцій у м. Ханої на тему «Обробка та розпізнавання сигналів» для співробітників Інституту космічних технологій при В’єтнамській Академії Наук (2010р.).
 3. Укладена угода і прочитано цикл лекцій на базі ХНУРЕ на тему «Передача і обробка зображень при дистанційному зондуванні Землі» для співробітників Інституту космічних технологій при В’єтнамській Академії Наук (2011р.).
 4. Укладено договір про співпрацю з компанією «Самсунг Електронікс Компані» і на їх замовлення виконана науково-дослідна робота по підвищенню завадостійкості алгоритмів прямої корекції помилок у каналі зв’язку (2012р.).
 5. У рамках підписаної угоди між університетами студент 5 курсу Авдєєв О.І. (гр. ІМЗм-12-1) був направлений на стажування до Технічного університету м. Вільдау (Німеччина) (з 1 лютого по 31 липня 2013р.).
 6. Укладена угода про співпрацю у навчальній та науковій галузях з Белгородським національним дослідницьким університетом (Росія) (2014р.).
 7. Укладена угода про співробітництво у навчальній та науковій галузях з технічним університетом м. Пардубіце (Чехія ) (2015р.).
 8. Укладена угода про співробітництво з фірмою «Еріксон», в рамках якої на кафедру було передане обладнання мобільного зв’язку для створення навчальної лабораторії «Апаратні та програмні засоби мобільного зв’язку» (2016р.).
 9. Укладена угода про співробітництво з фірмою «Rohde Schwarz», в рамках якої на кафедру були передані сучасні вимірювальні прилади (аналізатор спектрів сигналів, осцилограф, мультиметр) для оснащення навчальної лабораторії «Кола, сигнали та схемотехніка» (2016р.).
 10. В рамках угоди про співробітництво з технічним університетом м. Пардубіце (Чехія) європейською комісією відкрита міжнародна програма академічної мобільності Erasmus+ (KA107 International Credit Mobility) на період 2016 – 2018 рр.
 11. Згідно з програмою Erasmus+ весною 2017р. відбувся візит до університету м. Пардубіце двох викладачів кафедри, в рамках якого проведені цикли лекцій: «Дослідження систем зв’язку методом статистичного моделювання» (проф. Безрук В.М.) та «Планування експерименту в задачах розпізнавання сигналів» (ст. викладач Федоров О.В.).
 12. Згідно з програмою Erasmus+ три магістри групи ІМІм-17-1 Яуров Андрій, Стебенькова Аріна та Лобазов Вадим з 15 вересня по 15 грудня 2017р. проходили навчання на факультеті електротехніки та інформатики  університету м. Пардубіце (Чехія).
 13. Згідно з програмою Erasmus+ з 14 вересня по 27 жовтня 2018 р. відбувся візит до університету м. Пардубіце ст. викладача Федоров О.В., в рамках якого проведені семінари для магістрів і аспірантів факультету електротехніки та інформатики.
 14. Згідно з програмою Erasmus+ магістри групи ІМІм-18-2 Маслій Владислав та Цариценко Семен з 15 вересня по 15 грудня 2018 р. проходили навчання на факультеті електротехніки та інформатики університета м. Пардубіце (Чехія).
 15. Згідно з програмою Erasmus+ магістр групи ІМЗм-17-1 Фісенко Віталій проводив дослідження у межах професійної практики (з 17 вересня до 27 жовтня 2018 р.) і підготовки матеріалів атестаційної магістерської роботи (з 28 жовтня до 15 грудня 2018 р. в університеті м. Пардубіце (Чехія) на факультет електроніки та інформатики, кафедра електротехніки.
 16. З міжнародною компанією «Ericsson», в рамках якого на кафедрі в 2017 році була відкрита лабораторія «Програмних і апаратних засобів мобільного зв’язку» на базі обладнання, наданого компанією (Швеція, 2016).
 17. З міжнародною компанією «Rohde & Schwarz», в рамках якого «Rohde & Schwarz» передала сучасні вимірювальні прилади для оснащення лабораторії ланцюгів, сигналів і схемотехніки (Німмечина, 2016).
 18. Зі Стамбульским технічним університетом, в рамках якого наш студент проходить навчання на факультеті електрики та електроніки. Співробітництво зі Стамбульским Технічним університетом також проходить в рамках проекту «Erasmus+». (Туреччина, 2018).
 19. З міжнародною компанією Lifecell, яка в рамках власного проекту «lifecell університети» та за договором про співробітництво з нашою кафедрою і за участю компанії «Ericsson» відкрили лабораторію «Програмних і апаратних засобів мобільного зв’язку». Надане обладнання створює єдиний комплекс невеликої мобільної станції, яка надає можливості набувати студентам практичних навиків роботи з сучасним діючим обладнанням телекомунікаційних компаній.