Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Медіапроект KharkovGo

Інформаційний портал «Харьков – Куда б сходить? #KharkovGo» досвідченої та експертної команди «KharkovGo» працює вже понад 10 років. На порталі є цікава інформація про історичні та сучасні місця нашого міста, безліч івентів та заходів, що проходять у місцевих локаціях, а також «найсмачніші новини» від харківських кав’ярень, піцерій, ресторанів чи затишних кафе. Вони розповідають не лише про розважальні заходи, а також про ІТ-івенти або інші заходи, що цікаві містянам. До речі, харків’яни із задоволенням користуються оглядами команди «KharkovGo» про місцеві кав’ярні або гастрозаклади. Адже потрібно не лише добре працювати – ще й гарно відпочивати.

Треба зазначити, що сайт порталу щоденно відвідує близько 10 тис. чол., а загальне охоплення публікацій сягає більше 1 млн. переглядів. До речі, команда «KharkovGo»  проводить цікаві екскурсії охочим про історичне минуле нашого рідного міста та про його сучасне життя. Ці екскурсії не лише про архітектуру чи історичне минуле, вони про тих харків’ян, що жили на цих вулицях, що внесли будь-який вклад у життя міста, стали відомими на весь світ або були звичайними містянами, які були тими, хто створював сучасний Харків. Ці екскурсії, що натхнені словами Індири Ганді «історія є найкращим вчителем». Також за сприяння команди «KharkovGo»  було створено найбільший та безкоштовний спікінг-клуб у місті, де кожен може практикуватися у розмовній англійській мові. Різні теми кожної зустрічі, звичайні харків’яни різного віку або професій мають можливість знайти нових друзів чи колег, знайти нові хобі чи цікаві івенти та проекти – і все це англійською мовою.  

Медіапроект від команди KharkovGo за 10 років став одним з авторитетних та популярних проектів про рідне місто. Завдяки проекту, харків’яни дізнаються не лише новини з життя міста, а й звертають увагу на збереження історичних місць, на екологічні, освітні, оздоровчі  та культурні проекти міста, які зберігають, збільшують економічний потенціал та туристичну інфраструктуру. Слід відзначити, що команда «KharkovGo»  постійно розвивається та розширює свої обрії, розпочинаючи схожі проекти в інших містах України, також стає партнерам у різних медійних івентах та заходах, активно долучається до створення нових проектів у Харкові.

Проект від команди «KharkovGo»  це щоденна наполеглива праця, це редакційна та аналітична робота у вирії інформації, це відчуття пульсу рідного міста. Команда «KharkovGo» постійно у пошуках цікавих новин міста, створенні захопливого контенту, проведенні цікавих екскурсій історичними вулицями та локаціями міста та Харківської області та втіленні дизайнерських ідей візуального-друкарського формату. Й саме з їх новинами, оглядами та розповідями, порадами та натхненням ми створюємо свій унікальний контент.

Детально: kharkovgo.com

Фото: kharkovgo.com

 

Медіапроект KharkovGo