Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Студентам

Наукова робота студентів

Одним з напрямків діяльності кафедри ІМІ є організація та проведення науково-дослідної роботи студентів (НДРС). Така форма взаємодії студентів та викладачів дає можливість поглибити та розширити  отримані базові знання з вибраної освітньої програми, окрім цього в процесі проведення роботи студенти набувають необхідних навичок з аналітики, управління та прогнозування, створення та трансформації процесів, систем, об’єктів, що використовують  в діючих або створюють нові інфокомунікаційні мережні системи чи технології. Результати роботи студентів головним чином представляють на відкритих семінарах, студентських наукових форумах та конференціях. Також такі роботи можуть бути представлені на конкурсах і наукових виставках, присвячених профорієнтаційним, освітнім та науково-технічним заходам цього напряму. Детальніше.

Наукова активність студентів

Наші студенти постійно приймають участь в Міжнародному молодіжному форумі «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ», виступають на Всеукраїнських олімпіадах з напряму інформаційні мережі та телекомунікації, приймають участь у конкурсах та стажуваннях від ІТ-компаній, зокрема є постійними учасниками проектів від компаній EPAM, Lifecell (проект «Jump into life»), Vodafone (проект “Професіонали майбутнього”),Укртелеком (проект «Кращі з Укртелекомом») тощо. Детальніше.

Студентські гуртки

Окрім навчання та наукової діяльності наші студенти із задоволенням займаються спортом або приймають участь в студентському житті. Вони активно долучаються до участі або проведення різноманітних заходів та конкурсів, що пропонує студентський клуб та студентський сенат Університету. Танцювальні і вокальні конкурси, щорічний конкурс «Міс і Містер ХНУРЕ», щорічний  zip-КВЕСТ – основні студентські заходи позанавчальної діяльності, які підтримує керівництво університету. Детальніше.

Спорт

Спортивні гуртки різних напрямів дають змогу не лише підтримувати гарну фізичну форму нашіх студентів. Команди студентів та викладачів нашіх спортивних секцій постійно приймають участь у спортивних заходах міста та України. Детальніше.

Працевлаштування

Керівництво кафедри приділяє багато уваги не лише навчанню й розвитку студентів, одне з головних завдань профілюючої кафедри – це працевлаштування майбутніх випускників.  Освітні програми обов’язково включають блоки вибіркових компонент, які спрямовані на вивчення сучасних дисциплін, які надають практичних навичок та вмінь майбутнім фахівцям. Підчас навчання студенти проходять різні види практики та стажування в ІТ-компаніях та на підприємствах галузі телекомунікацій. Детальніше.

Випускники

Наші випускники працюють в українських та закордонних великих та маленьких IT-компаніях, бізнес-структурах, банках, у державному секторі та муніципальних підприємствах, у операторів послуг мобільного, фіксованого зв’язку, кабельного, IP та цифрового телебачення, IP-телефонії, у Інтернет-сервіс провайдерів. Детальніше.