Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Дозвілля

Впродовж навчання студенти мають можливість відпочивати та активно приймати участь у заходах, які влаштовуються університетом для студентів. Вони займаються спортом або беруть участь у гуртках, які займаються науковою діяльністю, популяризацією науки, художньою творчістю. Також наші студенти активно приймають участь у студентському самоврядуванні. Профспілковий студентський комітет допомагає студентам у вирішенні різноманітних питань, які пов’язані з навчанням та соціальним життям студентів.

Стипендіальний рейтинг

Стипендіальний рейтинг факультету ІК

 

Спортивні гуртки

Спортивні гуртки різних напрямів дають змогу не лише підтримувати гарну фізичну форму нашіх студентів. Команди студентів та викладачів нашіх спортивних секцій постійно приймають участь у спортивних заходах міста та України.

Наукові гуртки

Наукові гуртки є частиною наукової роботи студентів та на відміну від академічної наукової роботи надають більшу можливість у виборі теми. Практична тематика гуртків надає можливості розвинення навиків роботи в команді невеликих проектів, опанування методів вирішення практичних задач.

Студентське самоврядування

Органом студентського самоврядування Харківського національного університету радіоелектроніки є Студентський сенат ХНУРЕ. Діяльність студентського самоврядування визначена статтею 40 Закону України «Про вищу освіту».

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом (п. 1, ст. 40).

Якщо є бажання вдосконалити свої управлінські навички, є активна студентська позиція та тобі небайдужі інтереси своїх однокурсників, тоді звертайся до представників студентського сенату факультету і долучайся до найактивніших студентів універститету.

Профспілковий комітет

Вступивши до Харківського національного університету кожен студент може розраховувати на Первинну профспілкову організацію студентів ХНУРЕ (ППОС ХНУРЕ). ППОС ХНУРЕ – добровільна неприбуткова громадська організація студентів, аспірантів університету, метою якої є представництво та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки працівників освіти і науки України. Саме наша Профспілка може впевнено запропонувати студентові університету свою підтримку та захист. Для цього у нас є права, досвід і могутня сила солідарності.

В інтересах членів профспілки ведеться робота по наступним напрямам:

 • матеріальна допомога;
 • соціальний захист;
 • організація відпочинку, дозвілля та оздоровлення студентів;
 • організація практики у Польщі для студента ХНУРЕ;
 • правовий захист;
 • оформлення пільгового проїзду у підземному транспорті;
 • контроль роботи підприємства громадського харчування університету;
 • навчання профактиву;
 • підтримка ініціатив студентів;
 • оформлення міжнародного студентського квитку ISIC;
 • вирішення побутових проблем студентів в гуртожитках.