Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Наші випускники

Нашого цвіту по всьому світу. Це саме так, адже наші випускники працюють не лише в Україні. Про свою роботу та про своє навчання вони кажуть саме так:

Наші випускники

Юрій Григор’єв
начальник Департаменту ТОВ «lifecell» 2013-16 рр

«Для того щоб бути представником інноваційних звершень, необхідно досконало знати основи та теорію вже здобутих наукових та технічних досягнень, які покладені у академічні програми української вищої освіти. Однією з найдинамічніших галузей сучасності є телекоммунікації, тому важливо бути впевненим що маєшь достатньо знань та навичок задля розвитку та прогресу сучасного телекоммунікаційного простору нашої держави. Харківський Національний Унівеситет Радіоелектроніки, представлений кафедрою «Мережі Зв’язку», був для мене справжнім джерелом знань, натхнення та надійним квитком до сучасного світу технологій. Отримане на кафедрі навчання надало мені можливість працювати з компаніями-лідерами з виробництва телекомунікаційного обладнання та розробниками нових генерацій стільникового зв’язку, такими як, Ericsson, Huawei, Nokia, Cisco, Juniper та інші. Візити до центрів дослідження та розвитку (R&D) надало мені можливість не лише відвідати різні країни, але й доторкнутися до процесу створення нових телекомунікаційних платформ та продуктів. А за роки моєї трудової діяльності я був безпосередньо причетний до впровадження нових телекомунікаційних технологій на теренах нашої країни, таких як EDGE, DWDM, IP-MPLS та 3G.

Бажаю Вам наснаги та працьовитості у Вашому навчанні.»

Наші випускники

Олена Пясецька (Усенко) – випускниця 2017 року. 25 років.

Займає посаду керівника групи тестування мережі

в міжнародній компанії Global Message Services.

«Не бійтеся ставити собі цілі самостійно, і йти до них, чого б вам це не коштувало! Все тільки в ваших руках!»

«Ще ученицею 9 класу ЗОШ № 10 м. Слов’янська (Донецької обл), вже знала, що хочу бути студенткою ХНУРЕ. У 2012 поступила на денну форму навчання на кафедру «Мережі зв’язку». Навчання не завжди давалося легко, але викладачам завжди вдавалося нас зацікавити, мотивувати і простимулювати. У студентські роки вдалося навчитися правильно шукати і підносити інформацію, правильно ставити запитання, дисципліні.

Університет дав відмінні знання, щоб випробувати себе в професіях за фахом, вже на 3 – 4 -ому курсах.

Підчас навчання в університеті, взяла участь у програмі “Jump into life” від компанії “lifecell”, після успішного завершення програми отримала роботу в Києві, потім переїхала до Одеси на 2 роки. Останні півтора року навчання поєднувала з роботою, було складно, але це не завадило мені отримати диплом магістра, завдяки викладачам, які йшли мені назустріч.

Хочу побажати всім студентам: не чекати завершення навчання і доки отримаєте диплома, а шукати роботу і працювати ще студентом. Це допоможе вам набратися досвіду, практики, і після випуску претендувати на високу зарплату і модну посаду.

Пам’ятайте, що спочатку завжди буде нелегко, починайте з малого, й обов’язково скоряйте вершини. Пам’ятайте, що все залежить тільки від вас. Шукайте стимул, мотивируйте і обов’язково заохочуйте себе!

Поважайте викладачів. Ви обов’язково скажете «дякую» за їхню працю.»

Наші випускники

Олексій Омельченко, керівник проектів та програм, Україна і СНД, Компанія «Ericsson»
Випускник ХНУРЕ, 2003р.

«Навчання в університеті дозволило розширити базові знання, і експертизу у відповідному професійному напрямку. Можливо все це (набуті знання) і не буде застосовуватися усіма, і в повсякденному житті, і в роботі, але це дає досить широке поле для маневрів, щоб знайти себе як професіонала.»

 

Наші випускники

Ігор Бондар, Regional Program ICT Manager  в NetСracker. Випускник 2009 року.

Після випуску почав працювати в NetСracker, де пройшов кар’єрний шлях від системного інженера до проектного менеджера. Працював з багатьма замовниками на проектах в США, Канаді, Європі та Середній Азії. У 2018 році перейшов до NEC Corporation ОАЕ. Паралельно з роботою отримав грант і проходжу навчання в HULT Business School на Executive MBA Program.

«Я завжди буду і залишаюся вдячним своїй кафедрі за ті знання і досвід, який був отриманий за час навчання з 2004 по 2009 рік»