Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Компанія “Maxnet”

«Maxnet» — оператор зв’язку, який надає повний комплекс телекомунікаційних послуг, серед яких «Інтернет», «Телебачення», «Телефонія» і послуги «Дата-Центру». З кожним роком все більше українців обирають компанію «Макснет», тому що пропонує своїм абонентам високу якість і оптимальну вартість послуг, цілодобову сервісно-інформаційну підтримку, оперативне підключення і цілий ряд додаткових переваг. У своїй роботі компанія використовує найсучасніші цифрові технології, якісне мережеве обладнання та програмне забезпечення, регулярно проводить планові модернізації мереж, завдяки чому абоненти компанії отримують стабільну і надійну послугу.

«Maxnet» має власну оптоволоконну мережу, побудовану за технологією FTTB / FTTH з керованими комутаторами, що дає можливість оперативно її обслуговувати і гарантує безперебійність роботи. А наявність прямих каналів з резервуванням за схемою «1+1» на Східну і Західну Європу забезпечує мінімальні затримки до популярних ресурсів (від 10 до 20 мс).

За роки роботи компанія «Maxnet» пройшла тривалий шлях від регіонального інтернет-провайдеру до великого оператора зв’язку, який вийшов не лише за межі Харківського регіону, а й встиг зарекомендувати себе на міжнародному ринку.

«Maxnet» є учасником українських та зарубіжних мереж обміну трафіком — DTEL-IX, UA-IX, DATA-IX, KH-IX, Giganet. Співпрацює з компанією Microsoft за програмами ліцензування Microsoft SPLA Partner и Microsoft Open License. Входить до складу найбільших профільних організацій України та надає послуги відомим міжнародним корпораціям.

До речі, наша кафедра та університет в цілому також користуються інтернет-послугами від компанії «Maxnet». Завдяки ним в нас є нова навчальна лабораторія «Maxnet», що використовує обладнання від цієї компанії.

Детально: maxnet.ua
Фото: maxnetua
Компанія “Maxnet”