Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Підготовче відділення ХНУРЕ

Підготовче відділення ХНУРЕ

Підготовче відділення ХНУРЕ проводить якісну підготовку до складання ЗНО для майбутніх абітурієнтів. Здебільшого, саме високі бали з іспитів ЗНО стають омріяною перепусткою до вишу, де будуть навчати за обраним фахом чи професією. Отже, хвилювання батьків та майбутніх абітурієнтів, як зрозуміло, росте із наближенням часу «Х», коли розпочинаються власне іспити ЗНО.

Як допомогти дитині скласти успішно ЗНО? Саме таке питання постає у більшості батьків, чиї діти почали навчатися у 10-11 класах старшої школи.

Найбільш популярним засобом скласти успішно ЗНО  – це додаткові заняття з обраних предметів. Такі заняття можливо пройти у відповідних навчальних центрах чи індивідуально з репетитором.

Так, в нашому ХНУРЕ теж існує підготовче відділення  – навчально- методичний підрозділ  ХНУРЕ, який займається підготовкою учнів шкіл, коледжів, технікумів до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до закладів вищої освіти України.

Навчання на підготовчих курсах починається у вересні-жовтні кожного року. Для поглибленої підготовки до ЗНО учні можуть обрати предмети, які допоможуть вступити до ХНУРЕ або інших вишів України, зокрема на технічні спеціальності. Для учнів проводять заняття кваліфіковані викладачі з української мови та літератури, математики, фізики та інформатики.

Також підчас навчання на підготовчих курсах ЗНО майбутні абітурієнти можуть остаточно визначитися з майбутнім фахом, адже за участі підготовчого відділення та приймальної комісії ХНУРЕ  проходять  різноманітні заходи з профорієнтації – дні відкритих дверей, ярмарки вакансій, «Ніч Науки» та ін.

Навчання на підготовчих курсах проводяться у зручний для учнів час – у вечірніх або недільних групах, де навчаються разом у групі не більше 20 осіб.

Детальну інформацію про графік роботи підготовчих курсів, перелік необхідних документів для учнів 9-11 класів дивись тут.

Також для наших майбутніх абітурієнтів підготовче відділення ХНУРЕ проводить факультативи, де учні, починаючи з 9 років, мають можливість ознайомитися з програмними мовами, основами анімації та графіки, операційною системою WINDOWS, створенням комп’ютерних ігор.

Перелік необхідних документів та детальна інформація по факультативам для учнів дивись тут.