Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Univerzita Pardubice

Univerzita Pardubice (Університет Пардубіце) – чеський державний вищий навчальний заклад університетського типу. Університет розташований в місті Пардубіце – столиці Пардубицкий краю. У Чехії університет Пардубіце відноситься до найбільших і авторитетних навчальних закладів.

У 1945 році була заснована Вища хімічна школа в Пардубіце. 40 років університет в Пардубіце був орієнтований лише на хімічні технології. Зараз це сучасний престижний інститут з 7 факультетами, що надає освіту з природничо-наукових, технічних, соціальних, економічних, медичних та творчим спрямуванням.

Сучасний кампус університету знаходиться в декількох хвилинах від центру міста. У кампусі створені ідеальні умови для навчання, спортивного і культурного розвитку студентів – можна порівняти з передовими Європейськими університетами початку третього тисячоліття. Для зручності студентів на території кампусу розташовані класи, лекційні зали, сучасна бібліотека, їдальня та гуртожиток.

Один з факультетів університету – факультет електротехніки та інформатики. Студенти проходять навчання за наступними напрямками: Інформаційні технології; Автоматизація; Прикладна електротехніка та Комунікаційна і мікропроцесорна техніка.

В рамках співпраці в міжнародній програмі мобільності студентів “Еразмус +” університет Пардубіце надає можливості навчання на своїх факультетах студентам з України. Зокрема, студенти нашої кафедри практично щорічно беруть участь в цій програмі і проходять навчання на факультеті електротехніки та інформатики. Крім студентів в програмі беруть участь і викладачі, які обмінюються досвідом з чеського колегами і проводять курс лекцій для студентів Пардубіце.

Також наші викладачі спільно з чеського колегами беруть участь в наукових проектах і конференціях. Їх спільні статті в області багатокритеріальної оптимізації, вирішенні Деяких практичних і теоретичних завдань в області радіотехніки опубліковані в наукових журналах, де показані Детальні вирішення поставлених завдань, комбінаторний методи і результати досліджень в заданих напрямках.

 

Детально: upce.cz/en

Фото: upce.cz/en
Univerzita Pardubice