Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Наукова робота студентів

Наукова робота студентів під керівництвом викладачів є невід’ємною складовою якісної підготовки і освіти. Її результати складають основу курсових, кваліфікаційних робіт, студентських наукових робіт, що подаються на різні конкурси, а також статей і доповідей на наукових конференціях і форумах. Крім цього науковою роботою студенти мають можливість займатися і в рамках міжнародної взаємодії, як-от участь в програмі міжнародної студентської мобільності ERASMUS+, стажування та навчання у європейських вишах.

Найактивнііше студенти беруть участь в конференціях та форумах, де вони мають можливість представити не лише свої результати дослідної роботи, а також і знайти однодумців, знайти майбутніх колег, якщо можливо розшитирамки наукових досліджень. Такі заходи дають можливість всебічно розглянути зроблені дослідження та навчитися представляти результати своєї роботи. 

Конкурси студентських робіт та олімпіади  – ще один різновид наукової роботи студентів, причому розгляд студентських робіт оцінюють досвідчені науковці, фахівці компаній та викладачі вишів. На конкурси студентських робіт відправляють роботи не лише з науковими дослідженнями, але й ті, що містять практичну складову, тобто висновки та практичну частину роботи можуть використати у своїй діяльності будь-яка компанія у галузі інфокомунікацій.

Вельми цікава та сучасна можливість долучитися до наукової роботи  – прийняти участь у програмі міжнародної студентської мобільності ERASMUS+. Завдяки цій програмі можливо не лише отримати подвійний диплом від нашого університету, а також пройти навчання та взяти участь у наукових дослідженях за обраною тематикою у європейському виші-партнері. Саме наша кафедра підтримує постійний зв’язок та співпрацює в рамках цієї компанії з Університетом м. Пардубіце (Чехія), при цьому наш завідувач кафедри є координатором цієї програми. 

Ще одна тенденція, яка набирає популярності у студентства – грантові програми та стипендії. Грантові програми  – поширена європейська практика, за якою будь-який студент має можливість отримати гроші на навчання або для проведення наукових досліджень в рамках наукового проекту. Також щороку збільшується кількість компаній, які активно підтримують молодь і прагнуть інвестувати у науку та майбутніх фахівців.