Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Компанія “EPAM”

EPAM – велика команда консультантів, архітекторів, дизайнерів, розробників та інженерів з усього світу. Користуючись набутим досвідом та знаннями, вони створюють інноваційні технології, що допомагають клієнтам у розв’язанні глобальних проблем їхнього бізнесу. Наразі компанія «ЕРАМ» має головні офіси на кожному континенті та налічує більше 40 тис. робітників. Більшість співробітників компанії працюють не лише у різних офісах однієї країни, але можуть поїхати до іншого офісу чи в іншу країну заради виконування певного проєкту. Зараз офіс компанії представлено в головних українських містах – Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці та Київі, де знаходиться найперший офіс компанії в Україні з 2005 року.

 Компанія «Ерам» активно співпрацює з багатьма вишами в Україні завдяки розробленим навчальним програмам «EPAM University». Це навчання за понад 25 актуальними напрямами, серед яких Java, .NET, Front-End, QA, DevOps, Mobile development, Big Data, UI/UX design, Business Analysis, PHP, Python тощо. Робота над навчальними проєктами є можливістю прокачати навички командної роботи та покращити свої вміння та знання з обраного напряму, це шанс побачити повний цикл реалізації проєкту та спробувати себе у різних ролях. Додамо, що все навчання є безкоштовним і в разі успішного закінчення обраної програми можна потрапити до команди цієї компанії. Але у компанії є певні вимоги до майбутніх студентів, але вони не торкаються віку чи попередньої освіти претендентів.

В рамках партнерства компанія «ЕРАМ» неодноразово проводила майстер-класи та семінари для наших студентів. Зараз вони теж запрошують на додаткове навчання наших студентів, адже компанія також потребує в своїх проектах фахівців з мережних технологій та інфокомунікацій. Сумісно з українською телеком-компанією «Макснет» «ЕРАМ» допомогла створити на нашій кафедрі нову навчальну лабораторію “Макснет”, яка стала актуальною для багатьох дисциплін, адже серверне обладнання, нові комп’ютери, проектор та мережне обладнання є необхідним для навчання за нашими освітніми програмами.

Детально: epam.ua/
Фото: facebook.com/EPAM.Ukraine/
Компанія “EPAM”