Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Конференції, форуми, олімпіади та наукові конкурси

  • Конференції та форуми

Доповіді та тези на конференціях та форумах є частиною наукової роботи студентів. Молодіжні конференції та наукові форуми проводяться різними університетами та компаніями України, стає поміченою серед майбутніх роботодавців. Така тенденція збільшується щороку – талановитих випускніків, які цікавляться науковою роботою в обраному напрямку  запрошують на роботу найпершими. Студенти активно приймають участь у міжнародному молодіжному форумі «Радіоелектроніка та молодь у 21 столітті» (ХНУРЕ), міжнародній науково-технічній конференції студентів і аспірантів «Перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем» (НТУ «КПІ»), міжнародній науково-практичній конференції «Інфокомунікації – сучасність та майбутнє» (ОНАЗ). Кращі доповіді наших студентів відзначаються грамотами та призами. Список та умови участі у конференціях, які відбудуться найближчим часом за посиланням.

Зокрема, дипломами Харківського національного університету радіоелектроніки у рамках 22-го Міжнародного молодіжного форуму (2018 р.)  нагороджені: Гусак М.В. (гр. ТК-14-1 ) , Яуров А.О.  (гр. ІМІм-17-1), Маслій В.П. (гр. ТК-14-1 ). 

  • Олімпіади та конкурси студентських робіт

Наші студенти подають наукові роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт і регулярно займають призові місця.

Зокрема, нагороди отримали такі студенти: Авраменко А.С. (гр. ІМЗм-09-1), Сидоренко В.В. (гр.-ІМЗм-09-1), Дьомін А.Н. (гр. ІМЗ-10-1), Пономаренко Г.Е. (гр. ТК-09-2), Шостак Н.В. (гр. ТК-09-1), Барбін К.А. (гр. ТК-09-1), Чижевська А.В. (гр. ТК-10-2), Алаєва Ю.О. (гр. ТК-11-2), Русаков Д.В. (гр. ТК-11-2), Дончик Ю.В. (гр. ТК-12-1), Дмитренко І.Ю. (гр. ІМІм-17-1)

Студенти регулярно приймають участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах з напрямку «Телекомунікації» і стають призерами.

Студенти приймають участь і стають призерами конкурсу студентських наукових робіт, що проводиться під патронатом В. Пінчука, з отриманням додаткової іменної стипендії. 

Команди наших студентів готують наукові проекти на актуальну тематику під керівництвом викладачів, з якими приймають участь у Всеукраїнському конкурсі «Професіонали майбутнього», що проводить компанія Vodafone.