Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

Компанія “lifecell”

«lifecell» — українська телекомунікаційна компанія, третій за величиною оператор мобільного зв’язку в Україні, заснований 24 січня 2005 року. Належить компанії Euroasia Telecommunications Holding BV (Нідерланди), якою в свою чергу володіє турецький оператор Turkcell. Надає послуги у стандартах GSM, UMTS, LTE та LTE Advanced.

Потрібно відзначити, що на даний час мережа «lifecell» 2G охоплює територію, на якій проживає понад 98 % населення України, а також  оператор надає послуги роумінгу в мережах 468 партнерів у 196 країнах світу.  Кількість активних абонентів на кінець 2020 року становить більше 8,1 млн.

З 2015 року компанія реалізовує проект «lifecell університети». В рамках проекту оператор відкриває навчальні телеком-лабораторії в технічних вишах країни, зокрема саме така лабораторія відкрита на нашій кафедрі. Такі лабораторії дають можливість студентам телекомунікаційних спеціальностей на власній університетській мобільній мережі й обладнанні вивчати роботу телеком-оператора. В результаті український ринок мобільного зв’язку отримує кваліфікованих спеціалістів. Також наші студенти вже кілька років поспіль приймають участь у соціально-освітній програмі Jump into life”, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії. Такі стажування та практичні програми допомогають молодим талановитим студентам отримати практичні навички для успішного старту кар’єри. За 13 років існування програми приблизно кожний третій студент отримав пропозицію працевлаштування.

Детально: lifecell.ua/uk/
Фото: facebook.com/lifecellua