Кафедра Інформаційно-мережної інженерії

Мова:

З Днем студента

Студенти відзначають “свій” день тричі на рік – 15 жовтня, 17 листопада та 25 січня. 17 жовтня. Сьогодні свято студенства відзначається на міжнародному рівні.

Міжнародний день студентів 17 листопада має трагічну історію. У жовтні 1939 року в окупованій німецькими військами Чехії студенти та їхні викладачі вийшли на мирну демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення Чехословаччини. Окупанти відкрили стрілянину по демонстрантах, через що один студент загинув. 17 листопада німці оточили гуртожитки, після чого заарештували або стратили багато студентів.

1946 року цю дату запропонували відзначати як День студентів. Українські студенти цього року також змушені святкувати це свято в умовах війни. Більшість вишів зараз проводять навчання в онлайн-режимі для безпеки учнів.

Вітаємо наших студентів з вашим студентським святом і бажаємо не падати духом, а хоробро проходити крізь нетрі сесій, іспитів і заліків. Бажаємо вам з цікавістю гризти гранітні скрижалі науки і отримувати знання, які стануть в нагоді вам у подальшому житті. Бажаємо, щоб ви отримали професію, про яку мріяли. І звичайно ж, бажаємо удачі, без якої студентам ніяк не обійтися.